METAL-BAT Stanisław Kryjak - kasacja pojazdów, skup pojazdów malopolska, powiat suski, auto złom, Jordanów, Sucha Beskidzka, Wadowice, Myślenice, Limanowa, Nowy Targ, Żywiec, Maków Podhalański

Zadzwoń do nas: tel. 18 26 74 076
email: biuro@metalbat.pl

Skup samochodów małopolska 


Skup samochodów małopolska 

Prowadzimy skup używanych samochodów powypadkowych, oraz pojazdów sprowadzonych z zagranicy, także przyczepy samochodowe i naczepy.

Wartość samochodów ustalamy wraz z klientem oglądając samochód.

Oferty zbywanych pojazdów wraz z zdjęciami można wysyłać na adres e-mail: biuro@metal-bat.pl lub kontaktować się pod numerem telefonu 502 412 405. Skup samochodów małopolska 

SKUP SAMOCHODÓW -  Jordanów, Sucha Beskidzka, Wadowice, Myślenice, Limanowa, Nowy Targ,  Żywiec, Maków Podhalański, Kalwaria Zebrzydowska 

Skupujemy wszystkie samochody czy też pojazdy - nie ma dla nas znaczenie rodznik, marka itp. Oferujemy skup samochodów na atrakcyjnych warunkach. 

Skup samochodów małopolska

Nasza firma działa w województwie małopolskim - jednak skupujemy samochody z całej Polski. Skupujemy samochody z całej Polski - najczęściej jednak z województwa małopolskiego. Oferujemy szybka wycenę samochodu i szybki skup samochodów. Zadzwoń do nas a szybko wycenimy ci samochód. 

Skup samochodów małopolska 

Jakie samchody skupujemy w małopolsce - skupujemy samochody sprawne, powypadkowe, sprowadzone z zagranicy oraz wiele innych samochodów i pojazdów. Zadzwoń do nas i zapytaj  - podaj nam rocznik, markę oraz inne parametry wycenimy. 

Firma skupująca samochody w małopolsce 

Jako firma skupująca samochody w Małopolsce oferujemy szybka wycenę pojazdu oraz szybką transakcję zakupu pojazdu. Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego. Zadzoń do nas jesli chcesz sprzedaż swój pojazd. 

Nasza oferta skupu samochodów dotyczy wszystkich pojazdów od osobowych po samochody cieżarowe do 3.5 t. Skupujemy samocody sprawne jak również samochody po wypadku. Zadzoń do nas i zapytaj o wycenę swojego samochodu. 

Skupujemy samochody z województwa małopolskiego każdej marki. 

Nie ma dla nas znaczenia marka - skupujemy wszystkie samochody, mamy własna lawetę. 

Skupujemy każdy rodzaj pojazdu do 3,5 t 

Skupujemy każdy rodzaj pojazdu do 3,5 t od małych osobówek po duże busy 3,5 t.  - Jako firma skupująca samochody w Małopolsce oferujemy bezpłatną wycenę oraz po akceptacji odbiór pojazdu własną lawetą. Województwo małopolskie – jedno z 16 województw Polski. Województwo zajmuje powierzchnię 15 182 km² i jest jednym z mniejszych w Polsce. Województwo ma około 3,4 mln mieszkańców, zajmując pod tym względem 4. miejsce w Polsce. Gęstość zaludnienia jest drugą najwyższą w kraju po woj. śląskim. Skup samochów w  Małopolsce. 

Skupujemy samochody w MAŁOPOLSCE - wszystkie od małych do dużych  - całe oraz rozbite  - zadzwoń do nas i zapytaj : 18 26 74 076

Skup samochodów złomowanie samochodów małopolska - z dojazdem 

Nasze samochody skupujemy z całego województwa małopolskiego. Kupujemy wszystkie samochody nie zaleznie od is stanu technicznego. 

Jak sprzedaż samochód na złom w MAŁOPOLSCE 

Chcesz sprzedać swój samochód lub go zezłomować. Nie ma nic prostszego wystarczy do nas zadzonić. Chetnie wycenimy twój samochód, a jeśli cena będzie Ci odpowiadać przyjedziemy zapłacimy gotówką i odbierzemy od ciebie twój samochód. Działamy w całym województwie małopolskim - nasza specjlaność do złomowanie pojazdów z dojazdem. 

Jak sprzedać szybko stary samochód w Małopolsce 

Zadzwoń do nas 502 412 405 - i zapytaj o ofertę - nie trzeba nam przywozić samochodu - sami po niego pojedziemy - skupujemy i kasujemy poazdy w całej małopolsce. 

Szybki skup  samochodów MAŁOPOLSKA - 502 412 405 - zadzoń i zapytaj 

Skup samochodów małopolska 


F.H.U. METEL-BAT Stanisław Kryjak
34-240 Jordanów, ul. 3 Maja 67
tel. 18 26 74 076, kom. 502 412 405
NIP: 721-000-21-21 BDO: 000004537