METAL-BAT Stanisław Kryjak - kasacja pojazdów, skup pojazdów malopolska, powiat suski, auto złom, Jordanów, Sucha Beskidzka, Wadowice, Myślenice, Limanowa, Nowy Targ, Żywiec, Maków Podhalański

Zadzwoń do nas: tel. 18 26 74 076
email: biuro@metal-bat.pl

Skup samochodów małopolska 

Zajmujemy się skupem samochodów - prowadzimy skup używanych samochodów powypadkowych, oraz pojazdów sprowadzonych z zagranicy, także przyczepy samochodowe i naczepy. Wartość samochodów ustalamy wraz z klientem oglądając samochód.

Oferty zbywanych pojazdów wraz z zdjęciami można wysyłać na adres e-mail: biuro@metal-bat.pl lub kontaktować się pod numerem telefonu 502 412 405. 

Chcesz sprzedać swój  używany samochód powypadkowy szybko - zadzwoń do nas - szybko wycenimy i kupimy Twój samochód oraz poinfirmujemy o wszystkich formalnosciach aby nie myło problemu z wyrejestrowaniem pojazdu. 

Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją fachowej obsługi i doradztwa na największym poziomie. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo tutaj niezbędne informację dotyczące Naszej działalności.

Skup samochodów małopolska

Nasza firma działa w województwie małopolskim - jednak skupujemy samochody z całej Polski. Skupujemy samochody z całej Polski - najczęściej jednak z województwa małopolskiego. Oferujemy szybka wycenę samochodu i szybki skup samochodów. Zadzwoń do nas a szybko wycenimy ci samochód. 

Skup samochodów małopolska 

Jakie samchody skupujemy w małopolsce - skupujemy samochody sprawne, powypadkowe, sprowadzone z zagranicy oraz wiele innych samochodów i pojazdów. Zadzwoń do nas i zapytaj  - podaj nam rocznik, markę oraz inne parametry wycenimy. 

Firma skupująca samochody w małopolsce 

Jako firma skupująca samochody w Małopolsce oferujemy szybka wycenę pojazdu oraz szybką transakcję zakupu pojazdu. Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego. Zadzoń do nas jesli chcesz sprzedaż swój pojazd. 

Nasza oferta skupu samochodów dotyczy wszystkich pojazdów od osobowych po samochody cieżarowe do 3.5 t. Skupujemy samocody sprawne jak również samochody po wypadku. Zadzoń do nas i zapytaj o wycenę swojego samochodu. 

Skupujemy samochody z województwa małopolskiego każdej marki. 

Nie ma dla nas znaczenia marka - skupujemy wszystkie samochody, mamy własna lawetę. 

Skupujemy każdy rodzaj pojazdu do 3,5 t 

Skupujemy każdy rodzaj pojazdu do 3,5 t od małych osobówek po duże busy 3,5 t.  - Jako firma skupująca samochody w Małopolsce oferujemy bezpłatną wycenę oraz po akceptacji odbiór pojazdu własną lawetą. 

 

    F.H.U. METEL-BAT Stanisław Kryjak
    34-240 Jordanów, ul. 3 Maja 67
    tel. 18 26 74 076, kom. 502 412 405
    NIP: 721-000-21-21 BDO: 000004537